Series
Ratings
14
Big ManRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5