Titles you rated
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
PastaRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5