Titles you rated
Giant Peng TVRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
WestworldRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5