Movies
Ratings
158
Man in LoveRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The HostRated ★ 1.5- Take OffRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 4.0