Titles you rated
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 4.5
CyranoRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.5
Nightmare AlleyRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Scream 3Rated ★ 4.0
ScreamRated ★ 2.5