Movies
Ratings
159
New WorldRated ★ 5.0
The Break-UpRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 4.0
Morning GloryRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0