Movies
Ratings
104
The SonRated ★ 5.0
What a Man WantsRated ★ 1.0
BelieverRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
The ClassRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Night and DayRated ★ 4.0
Lorna's SilenceRated ★ 4.0
Two Days, One NightRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
JiseulRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 3.5