Movies
Ratings
133
AquamanRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.5
- D-WarRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0