Movies
Ratings
28
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
RoomRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0