Titles you rated
Kingdom of Gladiators: The TournamentRated ★ 0.5- Infini-T Force : Vol.1Rated ★ 0.5
AntidoteRated ★ 0.5
It Came from the DesertRated ★ 0.5
Avenging the ThroneRated ★ 0.5
Instant DeathRated ★ 2.5
The Black Water VampireRated ★ 1.5
The Big AskRated ★ 1.0- 800 BulletsRated ★ 1.0
Deadliest PreyRated ★ 0.5
Lily & KatRated ★ 2.0
The MendRated ★ 2.5
Blue SkyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.5