Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The NegotiationRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
GravityRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
SplitRated ★ 2.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0