Titles you rated
Escape Plan: The ExtractorsRated ★ 1.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Quiz LadyRated ★ 2.0
RansomedRated ★ 2.5
DriveRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
LucaRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5