Titles you rated
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 1.0