Movies
Ratings
47
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.0
Gangster SquadRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
TakenRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5