Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
1917Rated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0