Movies
Ratings
321
JokerRated ★ 5.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.5