Titles you rated
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
To Rome with LoveRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The SilenceRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
FallRated ★ 2.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5
The Stepford WivesRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0