Movies
Ratings
887
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Mission: PossibleRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
BrokerRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5