Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 2.5
Best ChefRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0