Series
Ratings
17
Solitary GourmetRated ★ 2.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hana KimiRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
They Kiss AgainRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
CSI: MiamiRated ★ 3.5
It Started With a KissRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
In Time With YouRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0