Titles you rated
Point BreakRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 0.5
World War ZRated ★ 4.5
Pacific RimRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 2.0
The WolverineRated ★ 0.5
SnowpiercerRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 1.0
ElysiumRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0