Movies
Ratings
235
Clash of the TitansRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 1.5