Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The ReboundRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 2.0
What's Your Number?Rated ★ 2.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
2 Days in ParisRated ★ 4.0
Nobody Loves MeRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 5.0
Made of HonorRated ★ 4.0
Something BorrowedRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0