Movies
Ratings
253
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 1.5
EscapeRated ★ 1.5
WonkaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Our SeasonRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 1.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5