Movies
Ratings
323
The TwinsRated ★ 2.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The Age of InnocenceRated ★ 2.0
Alex CrossRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 1.0
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
Welcome to the PunchRated ★ 3.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Magic MikeRated ★ 1.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 1.0
A Single ManRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
AmourRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Last StandRated ★ 2.0
Jane EyreRated ★ 3.0