Movies
Ratings
763
Primal FearRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
No.3Rated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 3.5
AllegiantRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Kinda PregnantRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 5.0