Titles you rated
The ThroneRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 4.5