Series
Ratings
167
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
The Continental: From the World of John WickRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 3.5