Titles you rated
Freedom WritersRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Gentleman's AgreementRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 5.0
Three Colors: WhiteRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Fly PenguinRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
Fat GirlRated ★ 3.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.0
White SquallRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0