Movies
Ratings
226
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Like CrazyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 1.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5