Titles you rated
HarbinRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5