Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.0
Millennium MamboRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 2.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 3.5