Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
MantisRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Carry OnRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 4.0