Series
Ratings
38
Boruto: Naruto Next GenerationsRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0