Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
It's NightRated ★ 2.0
MovingRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 0.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0