Series
Ratings
73
DAN DA DANRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.5- Steel Troops Season 3Rated ★ 3.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0