Series
Ratings
185
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Duty After SchoolRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
SomebodyRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0