Series
Ratings
387
The Office Season 1Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
86Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
Didn't I Say to Make My Abilities Average in the Next Life?!Rated ★ 3.0
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 3.5
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom! XRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 7Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0