Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
My Home HeroRated ★ 4.0
Terror in ResonanceRated ★ 4.0
Moriarty the PatriotRated ★ 4.0
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 4.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy-Rated ★ 4.5
The Eminence in ShadowRated ★ 4.0- Akashic Records of Bastard Magic InstructorRated ★ 4.0
Farming Life in Another WorldRated ★ 4.0
The Weakest Tamer Began a Journey to Pick Up TrashRated ★ 4.0
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.5
Food Wars! The Fourth PlateRated ★ 4.5