Series
Ratings
41
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Divorced SinglesRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 2.5
AjinRated ★ 4.0- AjinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5