Movies
Ratings
525
RevengeRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.0
Universal LanguageRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
RosettaRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 3.5
Can You Ever Forgive Me?Rated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
MalignantRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.0