Titles you rated
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0- Battle Fairy YukikazeRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 5.0- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0