Movies
Ratings
340
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Saw IIIRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0