Titles you rated
Young SheldonRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Hidden LoveRated ★ 3.5
The First FrostRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Perfect CoupleRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 4.0