Series
Ratings
79
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
SeventeenRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Pure LoveRated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 0.5- Family Outing Season 2Rated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0