Movies
Ratings
20
The PriestsRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0