Series
Ratings
179
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
XO, Kitty Season 2Rated ★ 3.0- The Road in BetweenRated ★ 3.5
- Our beautiful SummerRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.5- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 5.0
- The Reason We Can’t SleepRated ★ 4.0
- The Tuna and The DolphinRated ★ 3.0
- Scouting ReportRated ★ 2.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5