Movies
Ratings
1077
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I Haven’t Done AnythingRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
This Is Where I Leave YouRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5