Titles you rated
Ninja AssassinRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 5.0
RayRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
The King of PigsRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
General's Son IIRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0