Movies
Ratings
684
Train to BusanRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SignsRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 4.5
Gods of EgyptRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5